O nás

Vážení klienti,


Dovolte nám, abychom Vás seznámili s firmou Bau-Const - sociální podnik s.r.o., která byla založena společníkem v roce 1993. Od roku 2007 s rozšířenou činností došlo ke stabilizaci dosahovaných ekonomických výsledků i v oblasti provozní a personální a bylo nutné firmu rozšířit.

Společnost Bau-Const - sociální podnik s.r.o. směřuje své úsilí zejména na správu nemovitostí a jejich údržbu, dále je zaměřena na stavební činnost a s tím činnosti související-výstavba, rekonstrukce a údržba budov či bytů, pozemních komunikací a veškeré činnosti, které s komunikacemi souvisejí (výstavba a rekonstrukce chodníků, oprava výtluků a revitalizace parkovišť).

Mezi vedlejší činnosti společnosti patří deratizace, dezinsekce, dezinfekce, horolezecké práce, úklid bytových i nebytových domů a údržba zeleně.

Tato součinnost a rozsáhlá nabídka poskytovaných produktů a jejich vysoká úroveň je klíčem k úspěchu firmy.

Pro poskytování těchto služeb využíváme dlouholetých zkušeností zaměstnanců, u nichž je záruka precizně provedené práce a tím dosažení vysoké kvality díla. Podle rozsahu a náročnosti jednotlivých zakázek máme k dispozici široký tým pracovníků všech potřebných profesí. Snahou je vždy splnit požadavky klienta a vybudovat s ním dlouhodobě dobré vztahy.

Cíl společnosti

Cílem společnosti je zvyšovat kvalifikaci managementu a přímých pracovníků ve výstavbě tak, aby byl sledován současný trend a tím spokojenost našich zákazníků.


Odpovědnost a rizika

Naše firma nepodceňuje žádná rizika a proto nabízí ostrahu majetku a osob vlastními pracovníky jako doplněk komplexnosti naší činnosti. Dále má uzavřeno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností ve výši 10 000 000 Kč.


Těšíme se na spolupráci, Bau-Const - sociální podnik s.r.o.

© 2023 Bau-const - sociální podnik s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!